V ČOM VYNIKÁ

Kuchyňa do L s rohovou kuchynskou linkou je jednou z najhospodárnejších konfigurácií kuchyne pre stredné či menšie moderné bývanie.

ČO JE KUCHYNA DO L

Rohová kuchynská linka alebo kuchyňa do L je tvorená dvoma susednými radmi skriniek. Dĺžka sa môže líšiť v závislosti od priestoru, ktorý je vo vašej kuchyni k dispozícii.

Kuchyne v tvare L poskytujú jednoduchý a efektívny pracovný priestor – spotrebiče a skrinky je možné inštalovať pozdĺž pravouhlých stien, čím sa otvára stredová časť.

NOVÉ MESTO BRATISLAVA MODERNE KUCHYNE NA MIERU S DREVOM

VÝHODY KUCHYNE DO L

  • Ideálne riešenie pre otvorené pôdorysy
  • Samostatná varná doska a drez
  • Flexibilné pracovné zóny
  • Pracovný trojuholník uľahčujúci pohyb
  • Vhodné pre malé a stredné kuchynské priestory

VÝHODY ROHOVEJ KUCHYNE V TVARE L VYROBENEJ NA MIERU

Separátne pracovné plochy

Chápeme, že nechcete, aby vaša zóna na prípravu jedla bola tam kde umývacia. Našťastie, kuchyňa v tvare L a rohová kuchynská linka zaisťujú pohodlnejšie pracovné prostredie tým, že efektívne oddeľujú priestor na varenie od priestoru na prípravu a umývanie.

KUCHYNE NA MIERU BRATISLAVA TECHNISTONE HICKORY (1)

Otvorenie priestoru

Otvorené bývanie je charakteristickým znakom moderných domácností a kuchyňa v tvare L je ideálna, ak máte otvorenú dispozíciu alebo navrhujete otvorený priestor pre ďalšiu prestavbu. Kuchyne v tvare L a rohové kuchynské linky využívajú iba dve steny, čo znamená, že prirodzene otvárajú priestor. To je ideálne, ak chcete otvoriť kuchyňu do inej miestnosti; typicky jedálne alebo obývacie izby.

ROHOVÁ KUCHYŇA DO L A LAMELOVÉ DVIERKA

Bezchybná ergonómia

Či už je vaša kuchyňa v tvare L veľká alebo malá, šikovné plánovanie zaistí dokonale praktický pracovný trojuholník. To znamená, že váš sporák/rúra, drez a chladnička budú umiestnené v trojuholníkovom usporiadaní pre jednoduchšie fungovanie a ergonómiu.

121550486 3151602308281996 6348833497612806380 O

Vyššia kvalita výroby a montáže

Je dokázané, že správne postavené a nainštalované kuchynské linky a skrinky vyrobené na mieru vydržia dlhšie ako sektorové polotovary, a to najmä vďaka spôsobu ich výroby. Sektorové polotovary sa vyrábajú vo veľkom na montážnych linkách, zatiaľ čo skrinky na mieru sa vyrábajú na lokálne na špecializovaných strojoch priamo pre vás, jedna po druhej pod dohľadom skúseného stolára.

KUCHYŇA DO L A ROVNÁ KUCHYNSKÁ LINKA

Integrované osvetlenie

Osvetlenie je jedným z faktorov, ktorý sa často prehliada, pokiaľ ide o dizajn kuchynskej Linky v tvare L či rohovej kuchynskej linky. U nás si dávame záležať zafrázovaním LED osvetlenia ktoré presne zapadá do dizajnu kuchyne. Na rozdiel od sektorovej či lacnej stolárskej výroby, ktorá lepí svetlá priamo na skrinky bez zárezového žliabku.

Získajte viac úložného priestoru

Priestory kuchyne do L a rohové kuchynské linky prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. To znamená, že tam kam sa nezmestia sektorové polotovary, vám zostanú prázdne miesta. Výhodou skriniek na mieru je, že ich vieme vyrobiť v akomkoľvek rozmere a veľkosti. Extra vysoké skrinky alebo šikovné malé skrinky pre funkčné priestory zabraňujú plytvaniu. A vy tak z priestoru vyťažíte maximum.

KUCHYNE DO L • POSTUP NÁVRHU, VÝROBY A MONTÁŽE

COPY OF COPY OF UNTITLED

1. OSOBNÉ STRETNUTIE

Povedzte nám Vaše predstavy a orientačné rozmery interiéru. Spolu premyslime možnosti a pozbierame základné údaje k návrhu. Vyskladáme vám materiály z našej ponuky overených výrobcov.

2. NÁVRH A KONZULTÁCIE

Akonáhle upresníme vašu víziu počas konzultácie, môžeme pristúpiť k vypracovaniu grafického návrhu vášho interiéru. Ten vám následne pošleme a spoločne zapracujeme všetky vaše pripomienky .

3. ODBORNÉ ZAMERANIE

Aby každý kus kuchyne alebo nábytku sadol na milimeter presne, odborne zameriame váš priestor laserom. Dohodneme sa na rozsahu ostatných rekonštrukčných prác a zaznačíme ich do návrhu.

4. REALIZÁCIA A MONTÁŽ

Po potvrdení objednávky zadávame nábytok a kuchyne do výroby. Dátum montáže a progres výroby vám komunikujeme priamo. Po výrobe k vám nábytok šetrne dopravíme a profesionálne namontujeme.
Facebook
Instagram
Call Now ButtonZavolajte nám!