V čom vynikáme

Zakladáme si na individuálnom, ľudskom prístupe a úzkej spolupráci s našimi klientmi nielen v počiatkoch projektu.

Náš prístup

je spojenie efektívneho úložného priestoru a elegantného a moderného vzhľadu. Ponúkame vám najnovšie dizajnové trendy, ako sú fototapety, sklá (napr. lacobel, lacomat) a iné moderné materiály, ktoré montujeme do všetkých druhov posuvných dverí.

Vstavané skrine

od nás umožňujú veľa nápaditých a praktických riešení a zároveň spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky súčasného moderného interiéru. Vstavaná skriňa by mala byť spojením funkčnosti a estetiky.

KUCHYNE-DO-U-NA-MIERU-BIELE-DREVO-BRATISLAVA (27)

VÝHODY VSTAVANEJ SKRINE VYROBENEJ NA MIERU

VSTAVANÉ SKRINE

Maximalizujte priestor

Na rozdiel od samostatne stojacich šatníkov je možné vstavané skrine postaviť do akéhokoľvek priestoru. Vstavané skrine predstavujú inteligentné riešenie, ako sa vysporiadať s netypickými priestormi. Môžu byť prispôsobené tak, aby sa zmestili do rohov v tvare písmena L alebo navrhnuté okolo okien, aby sa čo najlepšie využil priestor vo vašej izbe. Týmto spôsobom môžete využiť výklenky a nepárne rohy, ktoré zvyčajne zostávajú mimo prevádzky, a integrovať váš šatník do existujúceho usporiadania miestnosti.

MODERNA-DECKA-NAMIERU-5

Vyplňte každý kút

Pri vstavaných skriniach je najlepšie to, že ste súčasťou procesu navrhovania. Môžete navrhnúť šatník, ktorý je v súlade so zvyškom vášho interiéru, pokiaľ ide o povrchovú úpravu a štýl. Vyberte si materiály pre svoj šatník podľa štýlu vášho interiéru. Môžete sa rozhodnúť napríklad pre elegantné akrylové povrchy s rukoväťami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa hodia do moderného štýlu interiéru. Pre tradičné alebo rustikálne interiéry zvoľte orechové drevo alebo akýkoľvek iný druh recyklovaného dreva.

BIELA_VSTAVANÁ_SKRINA_BRATISLAVA (1)

Vlastné konfigurácie

Ďalšou výhodou vstavaných skríň je voľnosť pri úprave vnútornej konfigurácie a prispôsobení úložných doplnkov podľa vašich osobných požiadaviek. Napríklad, ak vaša kolekcia oblečenia pozostáva predovšetkým z formálnych vecí, váš šatník môže byť navrhnutý s väčším priestorom na rôzne vešiaky a úložné boxy na príslušenstvo. Ak zdieľate priestor vo dvojici, môžete si každú časť šatníka navrhnúť tak, aby čo najlepšie vyhovovala vašim individuálnym potrebám.

DREVENÉ ÚCHYTKY

Vyššia kvalita výroby a montáže

Je dokázané, že správne postavené a nainštalované skrine na mieru vydržia dlhšie ako bežné skrine, a to najmä vďaka spôsobu ich výroby. Skladové skrine sa vyrábajú vo veľkom na montážnych linkách, zatiaľ čo skrine na mieru sa pre vás vyrábajú ručne, jedna po druhej. Na rozdiel od skladových skríň, ktoré sa spájajú lacnými lepidlami a klincami, na spájanie skríň na mieru sa používajú zložité spoje, hmoždinky či zadlabávacie čapy. Za túto úroveň remeselného spracovania síce zaplatíte, ale zúročí sa vám to v podobe skriniek s dlhšou životnosťou a vyššou hodnotou domu.

VSTAVANÁ SKRIŇA V SPÁLNI

Integrované osvetlenie

Osvetlenie je jedným z faktorov, ktorý sa často prehliada, pokiaľ ide o dizajn šatníka. Pri voľne stojacich šatníkových skriniach sa pri osvetlení často musíte spoliehať na vonkajšie zdroje svetla, a to aj v zamračených ránach. Vstavané skrine však môžu byť navrhnuté s integrovanými svietidlami. Rozhodnite sa pre bodové svetlá v hornej časti šatníka a pásové LED svetlá pre vnútorné police. To môže uľahčiť hľadanie oblečenia v hlbokých zásuvkách a poličkách, čo ušetrí veľa času a energie.

Sadne do vášho štýlu

Pri kúpe voľne stojaceho šatníka, stojí pred vami niekoľko problémov. Vojde sa vám výška samostatne stojacej skrine presne pod strop? Zaberie vo vašej spálni príliš veľa miesta? Všetky tieto dilemy neexistujú, ak sa rozhodnete pre vstavanú skriňu. Môžete si prispôsobiť výšku a veľkosť podľa rozmerov vášho priestoru. Rozhodnúť sa pre vstavanú skriňu vám umožní obrovskú flexibilitu pri výbere farieb, povrchových úprav a typov dverí.

AKO POSTUPOVAŤ

COPY OF COPY OF UNTITLED

1. OSOBNÉ STRETNUTIE

Povedzte nám vaše predstavy a orientačné rozmery interiéru. Spolu premyslíme možnosti a pozbierame základné údaje k návrhu. Vyskladáme vám materiály z našej ponuky overených výrobcov.

2. NÁVRH A KONZULTÁCIE

Akonáhle upresníme vašu víziu počas konzultácie, môžeme pristúpiť k vypracovaniu grafického návrhu vášho interiéru. Ten vám následne pošleme a spoločne zapracujeme všetky vaše pripomienky.

3. ODBORNÉ ZAMERANIE

Aby každý kus kuchyne alebo nábytku sadol na milimeter presne, odborne zameriame váš priestor laserom. Dohodneme sa na rozsahu ostatných rekonštrukčných prác a zaznačíme ich do návrhu.

4. REALIZÁCIA A MONTÁŽ

Po potvrdení objednávky zadávame nábytok a kuchyne do výroby. Dátum montáže a progres výroby vám komunikujeme priamo. Po výrobe k vám nábytok šetrne dopravíme a profesionálne namontujeme.
Facebook
Instagram
Call Now ButtonZavolajte nám!