Kuchyňa do L na mieru

MODRA-KUCHYNA-REALIZACIA (10)
CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM (18)
KUCHYNSKÁ LINKA V TVARE L
KUCHYŇA DO L SO ZELENÝM AKCENTOM

Čo je kuchyňa do L

Rohová kuchynská linka alebo kuchyňa do L je tvorená dvoma susednými radmi skriniek. Dĺžka sa môže líšiť v závislosti od priestoru, ktorý je vo vašej kuchyni k dispozícii.

Kuchyne v tvare L poskytujú jednoduchý a efektívny pracovný priestor – spotrebiče a skrinky je možné inštalovať pozdĺž pravouhlých stien, čím sa otvára stredová časť.

Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra. Originálne realizácie našich spokojných zákazníkov rohových kuchynských liniek v tvare L nájdete na našom výrobnom BLOGU>>.

Výhody kuchyne v tvare L

  • Ideálne riešenie pre otvorené pôdorysy
  • Samostatná varná doska a drez
  • Flexibilné pracovné zóny
  • Pracovný trojuholník uľahčujúci pohyb
  • Vhodné pre malé a stredné kuchynské priestory

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Garantujeme vám jedinečnosť, kvalitu a férový prístup

Každý projekt je originál

Nie sme fanúšikovia COPY PASTE dizajnu a vždy chceme tvoriť originál. Naše kuchyne na mieru odzrkadľujú naše vnímanie sveta a skúsenosť. Zásadne si vyberáme projekty ktoré zaujmú aj náročného zákazníka a vystúpia z davu.

Cena kuchyne do L na mieru

Kedže pracujeme s extrémne širokým počtom kvalitných materiálov, najmodernejších povrchových úprav a skrinkových programov, akýkoľvek fixný cenník kuchyne na mieru je podľa nás nepresný a zavádzajúci. Cena kuchyne na mieru sa určuje až po prvom predbežnom návrhu a kompletnom nacenení materiálov, kovaní a výsuvných programov. Pošlite nám svoj projekt na info@kuchynevalent.sk a my sa na neho radi pozrieme.

Kuchyne na mieru podľa tvaru Kuchyne na mieru podľa farby Kuchyne na mieru podľa materiálu Kuchyne na mieru podľa štýlu

Trvácnosť a nadčasovosť

Kuchyňa je najviac používané miesto vo vašom domove. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový. Pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu: Drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER ci KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, drezy BLANCO úložné sústavy KESSEBOHMER či prelomový tvrdený kameň TECHNISTONE.

Elementy pre moderné kuchyne

Pripravili sme pre vás výber značiek našich najčistejších elementov pre jednotlivé časti modernej kuchyne na mieru. Vyberte si priamo z realizácii a dajte nám vedieť čo vás zaujalo.

REALIZÁCIE KUCHYNE DO L A ROHOVEJ KUCHYNSKEJ LINKY

Nechajte sa inšpirovať našim výrobným blogom

PROCES DODANIA🚚 A TERMIN REALIZÁCIE📅

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

VČOM SA VÝROBA NA MIERU ODLIŠUJE OD SEKTOROVYCH POLOTOVAROV

Prečo si rohové kuchynské linky nechať vyrobiť na mieru

Vyššia kvalita výroby a montáže

Správne postavené a nainštalované kuchynské linky a skrinky vyrobené na mieru vydržia dlhšie ako sektorové polotovary, a to najmä vďaka spôsobu ich výroby. Pri realizácií, pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu ako Drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER ci KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, drezy BLANCO úložné sústavy KESSEBOHMER či prelomový tvrdený kameň TECHNISTONE. Sektorové polotovary sa vyrábajú vo veľkom na montážnych linkách, zatiaľ čo skrinky na mieru sa vyrábajú na lokálne na špecializovaných strojoch priamo pre vás, jedna po druhej pod dohľadom skúseného stolára.

Bezchybná ergonómia

Či už je vaša kuchyňa v tvare L veľká alebo malá, šikovné plánovanie zaistí dokonale praktický pracovný trojuholník. To znamená, že váš sporák/rúra, drez a chladnička budú umiestnené v trojuholníkovom usporiadaní pre jednoduchšie fungovanie a ergonómiu.

Maximum úložného priestoru

Priestory kuchyne do L a rohové kuchynské linky prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. To znamená, že tam kam sa nezmestia sektorové polotovary, vám zostanú prázdne miesta. Výhodou skriniek na mieru je, že ich vieme vyrobiť v akomkoľvek rozmere a veľkosti. Extra vysoké skrinky alebo šikovné malé skrinky pre funkčné priestory zabraňujú plytvaniu. A vy tak z priestoru vyťažíte maximum.

Otvorenie priestoru

Otvorené bývanie je charakteristickým znakom moderných domácností a kuchyňa v tvare L je ideálna, ak máte otvorenú dispozíciu alebo navrhujete otvorený priestor pre ďalšiu prestavbu. Kuchyne v tvare L a rohové kuchynské linky využívajú iba dve steny, čo znamená, že prirodzene otvárajú priestor. To je ideálne, ak chcete otvoriť kuchyňu do inej miestnosti; typicky jedálne alebo obývacie izby.

Facebook
Instagram
Call Now ButtonZavolajte nám!