MODRA-KUCHYNA-REALIZACIA (10)
CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM (18)
KUCHYNSKÁ LINKA V TVARE L
KUCHYŇA DO L SO ZELENÝM AKCENTOM
KUCHYNE-NA-MIERU-VALENT (2)
PLÁNOVANIE KUCHYNE A REALIZÁCIE

Kuchyne do L na mieru

Rohová kuchynská linka alebo kuchyňa do L je tvorená dvoma susednými radmi skriniek. Dĺžka sa môže líšiť v závislosti od priestoru, ktorý je vo vašej kuchyni k dispozícii.

Kuchyne v tvare L poskytujú jednoduchý a efektívny pracovný priestor – spotrebiče a skrinky je možné inštalovať pozdĺž pravouhlých stien, čím sa otvára stredová časť.

💡Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra. Originálne realizácie pre inspiráciu nájdete aj na našom výrobnom BLOGU>>.

Výhody kuchyne do L

  • Ideálne riešenie pre otvorené pôdorysy
  • Samostatná varná doska a drez
  • Flexibilné pracovné zóny
  • Pracovný trojuholník uľahčujúci pohyb
  • Vhodné pre malé a stredné kuchynské priestory

Garantujeme vám jedinečnosť, kvalitu a férový prístup

Prečo si vybrať kuchyne do L na mieru

Kvalitné a overené materiály

Pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu, ako drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER či KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, či technický kameň TECHNISTONE. Od veľkoplošných materiálov po poslednú úchytku, naši dodávatelia sú lokálni a overení časom.

Bezchybná ergonómia

Či už je vaša kuchyňa v tvare L veľká alebo malá, šikovné plánovanie zaistí dokonale praktický pracovný trojuholník. To znamená, že váš sporák/rúra, drez a chladnička budú umiestnené v trojuholníkovom usporiadaní pre jednoduchšie fungovanie a ergonómiu.

Polotovary vs. výroba na mieru

Nespoliehajte sa na montážne linky a lacné materiály sektorových výrobcov, ale na reálne skúsenosti lokálneho stolára a profesionálnej montáže. Správne navrhnuté, vyrobené a zmontované kuchynské linky a skrinky vydržia nepomerne dlhšie ako sektorové polotovary.

Otvorenie priestoru

Otvorené bývanie je charakteristickým znakom moderných domácností a kuchyňa v tvare L je ideálna, ak máte otvorenú dispozíciu alebo navrhujete otvorený priestor pre ďalšiu prestavbu. Kuchyne do L a rohové kuchynské linky využívajú iba dve steny, čo znamená, že prirodzene otvárajú priestor.

PROCES DODANIA🚚 A TERMIN REALIZÁCIE📅

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

REALIZÁCIE KUCHYNE DO L A ROHOVEJ KUCHYNSKEJ LINKY

Nechajte sa inšpirovať našim výrobným blogom

Zavolajte nám!