Nábytok na mieru

CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM-5-1
KUCHYNE-DO-U-NA-MIERU-BIELE-DREVO-BRATISLAVA (16)
KUCHYNA NA MIERU BRATISLAVA TV ZOSTAVA PRACOVNA (16)
BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (23)

Sadne na milimeter

Keď navrhujeme nábytok, pomôžeme vám určiť vaše potreby, čo bude fungovať s priestorom a ako realizovať rôzne typy riešení. Ponúkame odporúčania založené na našej odbornosti a vykonávame všetky ťažké zdvíhacie práce, od merania až po inštaláciu.

Zakladáme si na individuálnom, ľudskom prístupe a úzkej spolupráci s našimi klientmi počas trvania celého projektu. Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra.

Lamelové zostavy

Lamelové zostavy sú kreatívnym a inovatívnym riešením, ako účelne rozdeliť, zvýrazniť a zútulniť vaše priestory. Stačí mať predstavu akú funkciu by mali spĺňať. Zbytok už nechajte na nás a naše nápady.

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Garantujeme vám jedinečnosť, kvalitu a férový prístup

Každý projekt je originál

Nie sme fanúšikovia COPY+PASTE dizajnu a vždy chceme tvoriť originál. Náš nábytok na mieru vždy na odzrkadľuje vaše predstavy a potreby. Zásadne si vyberáme projekty vystúpia z davu a sú pre nás výzvou.

Cena nábytok na mieru

Keďže pracujeme s extrémne širokým počtom kvalitných materiálov, najmodernejších povrchových úprav a skrinkových programov, akýkoľvek fixný cenník kuchyne na mieru je podľa nás nepresný a zavádzajúci. Cena nábytku na mieru sa určuje až po prvom predbežnom návrhu a kompletnom nacenení materiálov, kovaní a výsuvných programov.

Trvácnosť a kvalita výroby

Kuchyňa je najviac používané miesto vo vašom domove. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový. Rovnako pri realizácií, pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu ako Drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER ci KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, či úložné sústavy KESSEBOHMER.

Elementy pre moderný nábytok na mieru

Pripravili sme pre vás výber značiek našich obľúbených elementov pre jednotlivé časti modernej kuchyne na mieru. Vyberte si priamo z realizácii a dajte nám vedieť čo vás zaujalo.

KUCHYNSKA LINKA INTIEROVA STENA TV ZOSTAVA 9 1

LAMELY A ZOSTAVY

Radi vám navrhneme a zrealizujeme aj rôzne druhy iných nábytkov, ako napríklad: dizajnové lamely, komoda, závesné skrinky, policová zostava, chodbová zostava, kúpeľňa či konferenčný stolík. #LAMELY

TYRKYSOVA-KUCHYNA-DO-U-TV-LAMELY (10)

OBYVAČKOVÉ STENY>

Obývacie steny a TV zostavy sú kľúčovým výrazovým prvkom multifunkčného priestoru na mieru. Rozpracovanie ich návrhu a realizácia musia byť preto originálne a bezchybné.

PREDSIENOVA-STENA-6

NÁBYTOK DO KÚPELNE >>

Kúpeľňový nábytok je špecifický. Každá kúpeľňa má iné dispozičné riešenie a rozmery. Preto je ťažké nájsť sektorový nábytok, ktorý by skrášlil kúpeľňu a toaletu. O teplote v kúpeľni nehovorte – je vyššia, preto je potrebné zvoliť vhodné a odolné materiály na nábytok.

NÁBYTOK NA MIERU BIELE KUCHYNE S DREVOM, DIZAJNOVÉ KUCHYNE, MODERNÉ KUCHYNE

NÁBYTOK DO SPÁLNE >>

Vstavané skrine na mieru umožňujú veľa nápaditých a praktických riešení a zároveň spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky súčasného moderného interiéru. #VSTAVANESKRINE

KUCHYNSKA LINKA INTIEROVA STENA TV ZOSTAVA 9 1

DELIACE STENY

Predelovacie steny sú skvelým spôsobom, ako rozdeliť váš priestor a môžu tiež slúžiť ako dekorácia, dokonca aj v malej spálni alebo malej obývačke. Vaše možnosti zahŕňajú skladacie priečky, závesy, veľké knižnice ako priečky miestností a ďalšie. Môžete ich použiť na zmenu dispozície miestnosti, poskytnúť extra súkromie, maximalizovať úložný priestor alebo len vytvoriť zmenu prostredia.

PREDSIENOVA-STENA-6

NÁBYTOK DO CHODBY>

Naše predsieňové projekty znamenajú štýlové sedenie, praktické úložné možnosti, priestorovo úsporné konzoly a ďalšie vychytávky v priestore predsiene a chodby.#CHODBA #PREDSIEN

TYRKYSOVA-KUCHYNA-DO-U-TV-LAMELY (10)

NÁBYTOK DO DETSKEJ IZBY

Nábytok na mieru je najčastejšou možnosťou pri zariaďovaní detských izieb, keďže ide vo všeobecnosti o menší priestor, ktorý musí spĺňať množstvo funkcií.

NÁBYTOK NA MIERU BIELE KUCHYNE S DREVOM, DIZAJNOVÉ KUCHYNE, MODERNÉ KUCHYNE

POSTELE NA MIERU

Podľa nás by sa postel na mieru vždy mala prispôsobiť požiadavkám a túžbam nových majiteľov, ale popri tom zostať odolná a trvácna. #POSTELNAMIERU

PROCES DODANIA A TERMIN REALIZÁCIE

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

Zavolajte nám!