BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (15)
26
mar

Sivá kuchyňa s drevom v rodinnom dome pri Bratislave.

Sivá kuchyňa s drevom v rodinnom dome pri Bratislave.

Na realizáciu tohto projekt sme obzvlášť pyšní, pretože sa nám podarilo zachovať jednoliaty pocit tepla domova v kompletnom interiéry – od vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, až po kúpeľňu a spálňu.✏️⚒️📸

SEDA KUCHYNA S DREVOM NA MIERU

Sivé dvierka a drevo: Priestor má kontrast aj zemitosť

Centrálnym miestom pre spoločenské stretnutia je tradične kuchyňa a kuchynská linka v tvare U, kde sme sa snažili vytvoriť príjemný a domácky priestor. Hlavným prvkom v našom vlastnom úsilí je linka v drevodekore Hickory natural od firmy Egger. Odtieň dreva sme si vybrali s cieľom vytvoriť teplú a domácu atmosféru, ktorá sa skvele dopĺňa s odhalenými drevenými trámami.

ŠEDÁ KUCHYŇA V TVARE U
Šedá kuchyňa v tvare U
BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (13)
Biele Kuchyne Nabytok Bratislava Namieru Drevo Egger Hickory (13)

Šedá s drevom v kuchyni harmonizuje

Oproti prírodnému materiálu stoja v kontraste šedé lakované dvierka kuchynskej linky na mieru, ktoré priestoru dodávajú moderný a praktický nádych. Dominantu kuchyne predstavuje veľkorysá drevená pracovná doska rovnakého odtieňu.

Spodné šede skrinky a čiernobiela podlaha v kontraste.

Kuchyňa s obývačkou vytvára multifunkčný priestor aj pre stravovanie a vizuálne prepája uzavretú kuchyňu do U s jedálenským stolom. Jednoduchosť línií rozbíja vzorovaná zástena z kachličiek, ktorú sme ako prepájací prvok interiéru použili aj v kúpeľni.

ŠEDÁ KUCHYŇA V TVARE U
Šedá kuchyňa v tvare U
BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (18)
Biele Kuchyne Nabytok Bratislava Namieru Drevo Egger Hickory (18)
SEDA KUCHYNA S DREVOM SPREDU A KONTRASTNA PODLAHA

Dizajnová obývačka  • drevená zástena

Kuchyňa prechádza v rámci otvoreného priestoru plynulo do obývačky. Už na prvý pohľad upúta pozornosť drevená dizajnová zástena v drevodekore Dub Hickory natural, ktorý predstavuje jednotiaci materiál s kuchynskou linkou.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (12)

Atraktívnosť zásteny zvýrazňuje jemné podsvietenie mäkkého tónu a minimalistický úložný priestor. Jednoduchosť obývačky podčiarkuje nenápadná TV zostava s bielymi lakovanými dierkami. Nábytok na mieru dopĺňa masívny dizajnový konferenčný stolík v tmavšom odtieni. 

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (11)

Minimalistická spálňa a originálna dizajnová komoda

Jednoliatosť línií, nálady a materiálov sa nám podarilo zachovať v celom interiéry. Dôkazom je aj spálňa, s využitím už spomínaného drevodekoru Dubu Hickory natural. Orieškom bolo navrhnutie priestoru tak, aby vzhľadom na relatívne malú metráž nepôsobil preplnene, no zároveň disponoval potrebným nábytkom. . Pre klienta sme preto zrealizovali posteľ na mieru v drevenom tóne a bielym lakovaným bočným čelom.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (28)
Minimalistická spálňa na mieru a originálna dizajnová komoda na mieru

Do priestoru sa nám podarilo umiestniť aj bielu lakovanú komodu na drevených nožičkách, ktorá ako krásny dizajnérsky kúsok spĺňa požiadavky aj náročnejších klientov. Nosným prvkom spálne je ale drevená zástena, doplnená svetlami mäkkých tónov.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (30)

Vzdušná kúpeľňa v drevenom nádychu

S kúpeľňou sme sa doslova vyhrali. Nábytky na mieru sme navrhli tak, aby bol priestor svetlý a vzdušný. To je cítiť najmä vďaka širokému zrkadlu s podsvietením v teplých tónoch. Minimalistické kúpeľňové skrinky, v už tradičnom drevodekore Hickory natural, poskytujú dostatok otvoreného aj uzavretého úložného priestoru.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (22)

Bledší odtieň dreva sme skombinovali so sivými líniami a poličkami. Originálnym prvkom je aj využitie vzorovaných kachličiek, ktorých motív sme použili aj na zástene v kuchyni.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (22)

Použité materiály:

  • Drevodekor – Korpus: Egger • Hickory H3730 ST10
  • Drevená zástena: Egger • Hickory H3730 ST10
  • Dvierka: lakované – šedá
  • Dvierka • spálňa – lakované – biela
  • Zástena: kachličky
  • Pracovná doska – Egger – Hickory H3730 ST10
  • TV Zostava: dvierka • lakované – biela

Inšpirovali sme vas? Ak áno, veľmi radi sa pozrieme aj na váš projekt! Pošlite nám ho ešte dnes na info@kuchynevalent.sk alebo nám rovno zavolajte +421 948 717 188.

BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (12)