KUCHYNE NA MIERU V TVARE U

KUCHYNE NA MIERU BRATISLAVA RACA HNEDA BETON MED SKLO (7)
BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (20)
ČIERNOBIELA_KUCHYNA_NA_MIERU_BRATISLAVA (8)
BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Čo znamená tvar do U

Kuchyne na mieru v tvare U sa skladajú z rôznych kuchynských liniek umiestnených na troch priľahlých stenách. Rozmiestnenie varných elementov a správna ergonómia kuchynskej linky sú pre kuchyne do U kľúčové. Výroba na mieru je skvelá príležitosť ako sa stať jedinečným a využiť priestor na maximum. Rovnako vám zabezpečí kvalitnú montáž a trvácnosť použitých materiálov.

Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra. Originálne realizácie pre našich spokojných zákazníkov nájdete aj na našom výrobnom BLOGU>>.

Výhody kuchyne do U

  • Dizajn kuchyne do U podporuje menšiu premávku
  • Viac pracovnej plochy
  • Pomáha kuchyni stať sa spoločenskejším miestom
  • Robí každodenné kuchynské práce efektívnejšie a menej časovo náročné

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Garantujeme vám jedinečnosť, poctivú stolárčinu a férový prístup

Kvalitné a overené materiály

Pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu, ako drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER či KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, či prelomový tvrdený kameň TECHNISTONE. Od veľkoplošný materiál po poslednú úchytku, naši dodávatelia sú vždy lokálny a overený časom.

Bezchybná ergonómia

Či už je vaša kuchyňa do U veľká alebo malá, šikovné plánovanie zaistí dokonale praktický pracovný trojuholník. To znamená, že váš sporák/rúra, drez a chladnička budú umiestnené v trojuholníkovom usporiadaní pre jednoduchšie fungovanie a ergonómiu.

Polotovary vs výroba na mieru

Nespoliehajte sa na montážne linky a nespoľahlivé materiály sektorových výrobcov, ale na reálne skúsenosti lokálneho stolárov a profesionálnej montáže. Správne postavené a nainštalované kuchynské linky a skrinky vyrobené na mieru vydržia dlhšie ako sektorové polotovary, a to najmä vďaka spôsobu ich výroby.

Získajte viac úložného priestoru

Priestory a kuchynské linky existujú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. To znamená, že tam kam sa nezmestia sektorové polotovary, vám zostanú prázdne miesta. Výhodou skriniek na mieru je, že ich vieme vyrobiť v akomkoľvek rozmere a veľkosti. A vy tak z priestoru vyťažíte maximum.

REALIZÁCIE KUCHYNE NA MIERU V TVARE U

Nechajte sa inšpirovať našim výrobným blogom

PROCES DODANIA🚚 A TERMIN REALIZÁCIE📅

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

NA ČO MYSLIEŤ PRI NÁVRHU

V čom kuchyne v tvare U excelujú

V čom kuchyne v tvare U vynikajú

Kuchyňa v tvare U je jedným z najbežnejších usporiadaní, pretože ponúka dostatok úložného priestoru a dobre vyzerá. Tento typ kuchyne sa často používa vo väčších domoch s dostatočným priestorom pre veľký ostrov a pracovné dosky. Ak však nemáte veľa miesta, môžete zvážiť návrh menšej verzie tohto rozloženia.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako vytvoriť kuchyňu v tvare písmena U. Na oddelenie priestoru na varenie od priestoru na jedenie môžete použiť polostrov alebo ostrov. Alebo môžete pridať ďalšiu stenu a rozdeliť kuchyňu na dve miestnosti. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, na našom Blogu nájdete realizácie kuchyň v tvare U tak ako sme realizovali u nás.

Tvar do U je maximum pracovného priestoru

Kuchyne v tvare U majú efektívny trojstranný dizajn, ktorý maximalizuje úložné možnosti so všetkým, čo máte na dosah ruky. Ak je málo miesta, tieto rozloženia v tvare podkovy ponúkajú dostatok priestoru na pracovnej doske, skrinky a zásuvky nad a pod sebou pre ultra efektívny vzhľad.

Kuchyne v tvare U sa tiež nemusia obmedzovať na tri steny a nápady na usporiadanie kuchyne je možné prispôsobiť, ak je na jednom konci radu jednotiek miesto pre ostrovček alebo raňajkový bar. Či už máte otvorenú dispozíciu alebo samostatnú miestnosť, kuchyne v tvare U fungujú dobre v každej veľkosti a štýle miestnosti.

Kuchyňa v tvare U znamená spločnosť a socializáciu

Jednou z hlavných výhod kuchyne v tvare U je, že dvaja alebo viacerí kuchári môžu pracovať súčasne. Ak je pre vás varenie zábava, alebo jednoducho máte veľkú rodinu, ktorú treba nakŕmiť, usporiadanie kuchyne do U prispieva k menšiemu toku premávky, čo pomáha zabrániť ľuďom, aby vám pri varení zavadzali a liezli na nervy.

VÝROBNÁ GALÉRIA PROJEKTOV V TVARE U

Kuchynské linky do u a kuchyne spojené s obývačkou

Zavolajte nám!