KUCHYNE-NA-MIERU-VALENT (35)
KUCHYNE-NA-MIERU-VALENT (7)
KUCHYNE-NA-MIERU-VALENT (19)
KUCHYNE-NA-MIERU-VALENT (46)
ČIERNOBIELA_KUCHYNA_NA_MIERU_BRATISLAVA (8)
BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Moderné kuchyne na mieru

Moderné kuchyne na mieru sú o čistých líniách, vzdušných priestoroch, funkčných a štýlových prvkoch s jasným smerovaním. Moderné kuchyne sú obľúbené hlavne pre ich

Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra.

Prečo ísť do modernej kuchyne

  • Viac pracovnej plochy
  • Pomáha kuchyni stať sa spoločenskejším miestom
  • Robí každodenné kuchynské práce efektívnejšie a menej časovo náročné

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Garantujeme vám jedinečnosť, kvalitu a férový prístup

Moderná kuchyňa je vždy váš originál

Nie sme fanúšikovia COPY PASTE dizajnu a vždy chceme pre vás vytvoriť originál. Moderné kuchyne so svojimi možnosťami sú ideálnym spoločným ihriskom na zrealizovanie funkčného priestoru, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Cena moderné kuchyne

Kedže pracujeme s extrémne širokým počtom kvalitných materiálov, najmodernejších povrchových úprav a skrinkových programov, cena kuchyne na mieru sa určuje až po prvom predbežnom návrhu a kompletnom nacenení materiálov, kovaní a výsuvných programov.

Trvácnosť a kvalita výroby

Kuchyňa je najviac používané miesto vo vašom domove. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový. Pracujeme s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu.

Moderné kuchynské elementy

V našom štúdiu sme pre vás pripravili výber značiek našich najčastejších elementov pre jednotlivé časti modernej kuchyne na mieru. Vyberiete si priamo z realizácii a dajte nám vedieť čo vás zaujalo.

MODERNÉ TYPY KUCHYNE U NÁS NA BLOGU

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi

CROPPED 103850036 2797514803690750 8241719045872296607 O 1.JPG

Moderné kuchyne

Moderné kuchyne na mieru sú o čistých líniách, vzdušných priestoroch, funkčných a štýlových prvkoch s jasným smerovaním.

CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM (9)

Kuchyňa s obývačkou

Prepojenie kuchyne s obyvačkou vytvára revolučnú zmenu funkčnosti priestoru a ergonómie v kapitole moderný nábytok na mieru.

KUCHYNE NA MIERU BRATISLAVA TECHNISTONE HICKORY (6)

Moderný tvar do U

Nahradte nemoderné barové sedenie za pultom, vyvýšeným jedálenským stolom a získajte priestor naviac. Moderná kuchynská linka do U musí na 100% kopírovať vaše potreby a návyky.

BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Štýlové kuchyne s ostrovčekom

Moderné kuchyne s ostrovčekom obsahujú silný a výrazný predelový prvok, pracovný ostrovček, ktorý si žije s vlastným životom a funkčne prepája stret kuchyne s obývačkou. Kuchyne na mieru s ostrovčekom na blogu>> 

BRATISLAVA-BIELA-KUCHYNA-NA-MIERU

Biele kuchyne s drevom

V škandinávskom štýle alebo funkčnom minimalizme, sú moderné a nadčasové riešenie vašich veľkých aj malých domácností. Biele kuchyne s drevom na blogu>>

CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM (18)

Dizajnové matné kuchyne

Matné kuchyne vnášajú do priestoru elegantnú tlmenosť, ktorá umožní vyniknúť spotrebičom a dizajnovým prvkom. Matné kuchyne sú elegantný a nadčasový formát ktorý sa vďaka svojej prirodzenej neutralite ľahko kombinuje a výrazovo mení. Moderné matné kuchyne na blogu>>

MODRA-KUCHYNA-REALIZACIA (19)

Moderné farebné kuchyne

Moderné farebné kuchyne rozbíjajú pocit fádnosti a vnášajú do priestoru originálne energie. Modrá, smaragdovo zelená či tyrkysová, na našom výrobnom blogu ich nájdete všetky. Originálne farebné realizácie na blogu>>

CIERNA-KUCHYNA-S-DREVOM (14)

Luxusná čierna matt

Čierne kuchyne sú moderné, elegantné, a do domácnosti vnesú nádych luxusu. Nové materiály ako PerfectSense Mat robia Čiernu kuchyňu stálicu luxusného štýlu a glamour. Realizácia čiernej kuchyne s  PerfectSense Mat na blogu>>

PROCES DODANIA🚚 A TERMIN REALIZÁCIE📅

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

KĽÚČOVÉ TRENDY V DIZAJNE

Modernú kuchyňu oddeľujú od klasickej následné elementy

Funkčnosť diktujúca dizajn

Moderné kuchyne sú dnes oveľa funkčnejšie ako kuchyne v minulosti. Staršie domácnosti majú obľúbené usporiadanie kuchýň, ktoré nemyslia na využitie priestoru, ale moderný dizajn kuchyne je o tom, aby boli veci čo najfunkčnejšie. Moderné kuchyne majú tiež funkčnosť zabudovanú do dizajnu.

Maximálne prispôsobenie

Moderný dizajn kuchyne znamená mať to po svojom! Prispôsobenie je kľúčové pri vytváraní dizajnu kuchyne, ktorý spĺňa potreby vašej rodiny a bežnú premávku v miestnosti. Keď ste pripravení prejsť na modernú prestavbu kuchyne, môžete si sadnúť s dizajnérmi a dodávateľmi a porozprávať sa o tom. Vašu vysnívanú kuchyňu. Budú ju môcť prispôsobiť čo najviac vášmu rozpočtu, čím získate skutočne prispôsobený a moderný dizajn kuchyne.

Moderná kuchyňa je inovatívna

Modernizmus vždy znamená novú technológiu, ktorá je jednou z najzaujímavejších súčastí moderného kuchynského dizajnu. Existuje mnoho prvkov, príslušenstva a spotrebičov, ktoré si môžete vybrať pre svoju novú modernú kuchyňu, ktoré uľahčia život celej rodine . Môžete dokonca zájsť tak ďaleko, že do kuchynských skriniek a dosiek nainštalujete čipy a digitálne prístrojové dosky, aby ste mohli sledovať všetko vo svojej kuchyni.

Efektívna a udržateľná

Nové funkcie a technológie, ktoré sa rozhodnete implementovať do svojej modernej kuchyne, tiež podporujú udržateľnosť a efektivitu. Všetko v modernom svete sa zameriava na energetickú efektívnosť a neplytvanie zdrojmi. Mnoho materiálov dostupných pre vašu kuchyňu dizajn, vrátane podláh, skriniek a dosiek, nevyužívajú na tvorbu toľko zdrojov ako v minulosti. Recyklované materiály dodávajú vašej kuchyni zásadnú efektívnu atmosféru. Toto je kľúčový faktor moderného kuchynského dizajnu.

MARTIN FINAL

Kuchyňa na mieru znamená že si vyberiete vy

Na rozdiel od akciových kuchýň a segmentových polotovarov vám kuchyňa na mieru ponúka neskutočné množstvo materiálov, prevedení a štýlov. Zozbierali, rozpísali a porovnali sme pre vás tie najpodstatnejšie v nasledujúci kategóriach:

HORNÉ SKRINKY DO KUCHYNE NA MIERU

KUCHYNA-DO-BYTU-A-JEDALENSKY PULT (13)

Horné skrinky až po strop

Ak hľadáte spôsoby, ako maximalizovať priestor v kuchyni, kuchynské skrinky, ktoré siahajú až po strop, poskytujú praktický úložný priestor a nadčasový štýl. Sú skvelou voľbou pre akýkoľvek dizajn kuchyne. Vhodné sú pre malé aj veľké kuchyne, môžete ich integrovať spôsobom, ktorý vyhovuje vášmu usporiadaniu kuchyne a vášmu životnému štýlu.

⭐⭐⭐Jednoliatosť a plynulosť dizajnu

⭐⭐Cena

⭐⭐limitovaná hĺbka skriniek

BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Dvojradové horné skrinky

Horné Dvojradové kuchynské skrinky až po strop patria momentálne medzi najobľúbenejšie riešenie horného priestoru kuchynskej linky. Ponúkajú maximálnu prístupnosť a variabilitu úložných priestorov. Vrchné skrinky sú ideálnym úložným pre nevyužívané kuchynské spotrebiče a nadrozmerné riady. Zatial co spodná cast skriniek plykých skriniek ponúka efektívny priestor na ulozenie casto vyuzivaneho kuchynskeho naradia.

⭐⭐⭐Plynulý prechod do stropu

⭐⭐ Vyššie náklady Cena a

⭐⭐Spotreba materiálov a kovaní

KUCHYNA-A OBYVACKA-BRATISLAVA-4

Klasické horné skrinky

Štandardné horné kuchynské sú typizovaným segmentovým riešením. Jedná sa o jednoducho o radu skriniek umiestnenú vo vrchnej časti kuchynskej linky. Kedže je toto riešenie najlacnejšie a výrobne ľahko dostupné aj pre firmy vyrábajúce masové segmentové polotovary. Predstavujú finančne menej náročné riešenie horného priestoru kuchyne. Čo sa týka maximálneho využitia priestoru a čistoty kuchyne, nie sú najideálnejšie riešenie.

⭐⭐⭐Cena

⭐Čistenie

⭐⭐ Využitie priestoru

MODERNÉ ZÁSTENY DO KUCHYNE NA MIERU

MODERNA BIELA KUCHYNA BRATISLAVA (30)

Zástena z drevodekoru

Od matných jednofarebných odtieňov, drevených dekorov či napodobenín betónu a iných interiérových materiálov, škála ponuky je naozaj široká. Zástena z laminátového dekoru ponúka dostupné, spoľahlivé a hlavne variabilné riešenie. Na rozdiel od bežného drevotrieskového materiálu je zástena vyrobená  z extra odolných vrstiev ktoré, v spojení s odbornou montážou, maximalizujú životnosť zásteny v kuchynskom prostredí.

⭐⭐⭐Dostupnosť

Trvácnosť

⭐⭐⭐Cena

KUCHYNSKA LINKA INTIEROVA STENA TV ZOSTAVA (36)

Zásteny zo skla a lakobelu

Zásteny z tvrdeného skla a farebného lakobelu sú najmodernejšou inováciou do kuchyne na mieru. Ak hľadáte výrazný a svieži vzhľad vašej kuchyne, sklenená doska môže byť presne to, čo váš priestor potrebuje. Spôsob spracovania a úpravy skla ho robí mimoriadne odolným a odolným voči teplu, čo znamená, že odolá vysokým teplotám a špine. V kombinácii so štýlovým dizajnom sa stáva populárnym elementom kuchynských liniek neskutočnou rýchlosťou.

⭐⭐⭐Dostupnosť

Trvácnosť

Cena

ŠEDÁ KUCHYŇA V TVARE U

Kachličky a obklady

Kachličkové zásteny vo vašej vysnívanej kuchyne na mieru vydržia celý život. Sú neuveriteľne odolné, vyžadujú minimálnu údržbu a vydržia poliatie a nehody, ktoré často sprevádzajú každodenný život.

⭐⭐Dostupnosť

⭐⭐Trvácnosť

⭐⭐Cena

MATERIALY PRACOVNYCH DOSIEK DO KUCHYNE NA MIERU

KUCHYNA-DO-BYTU-A-JEDALENSKY PULT (13)

Laminátové pracovné dosky

Dosky DTD (drevo – trieskové dosky) alebo MDF (medium density fiber) a iné dosky na báze lisovaného dreva s extra odolnou laminátovou povrchovou úpravou sú dnes najdostupnejší a najrozšírenejší materiál pracovných dosiek. Tieto materiály pracovných dosiek sú dostupné v rôznych stupňoch kvality. U nás používame vždy len materiály vo vyšších triedach od EGGER a KRONOSPAN ktoré majú všetky hrany ošetrené proti zatečeniu a používaný laminát podrobne testovaný a odolný.

👍Dostupnosť, variabilita a cena

👎Trvácnosť a odolnosť

BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Pracovné dosky z masívu

Pracovné dosky z masívu ponúkajú prirodzenú farbu a štruktúru dreva a dodávajú vašej kuchyni teplo a nenahraditeľný prírodný pocit. Dosky sa vyrábajú z lepených masívnych blokov vyrobených z hrubého masívneho dreva, ktoré spája staré remeslo s modernými výrobnými metódami. Vďaka lepeniu jednotlivých blokov sa dosky ľahšie tvarujú, sú stabilnejšie a odolnejšie voči vlhkosti.

 

👍Dostupnosť, autentickosť materiálu a pocit tepla

👎náchylné na vlhkosť, čistenie a údržba opakovanou impregnáciou olejom

KUCHYNE NA MIERU BRATISLAVA TECHNISTONE HICKORY (1)

Pracovná doska TECHNISTONE

Technistone®, je vysoko kvalitný, kompaktný, neporézny a hygienický nezávadný výrobok z prevažnej časti tvorený prírodnými materiálmi (kremeň a žula). Pre efektný vzhľad je výrobok doplnený farebnými pigmentmi a sklenenými alebo zrkadlovými granulátmi. To všetko je spojené kvalitnou živicou a opracované do rovných a odolných dosiek s rôznymi typmi povrchov a hrúbok. Vďaka unikátnym vlastnostiam, jednoduchej a jednoduchej údržbe a vysokej odolnosti má ideálne využitie ako pracovná doska alebo doplnkový element.

👍Dostupnosť, prirodzené vlastnosti kameňa a unikátny výraz

👎Cena, obtiažnejšia realizácie a vysoká hmotnosť

ZÁKLADNÁ KONFIGURÁCIA SPODNÝCH SKRINIEK

KUCHYNSKÁ LINKA V TVARE U A KONTRASTNÁ ZÁSTENA

Základná policová skrinka

Policový program je základna schém spodných policových skriniek. Spodný policový system je skvelým miestom na dlhodobejšie ukladanie potravín, hrncov a menej vyuzívaneho kuchynskeho náradia.

👍Cena a velkost úlozných priestorov.

👎Zhoršená prístupnosť a potreba ohýbania sa

MODRA-KUCHYNA-REALIZACIA (17)

Šuflíková skrinka

Kuchynské zásuvky namiesto skriniek znamenajú elimináciu problémov a strateného času pri hľadaní vecí. Žiadne hrabanie sa v poličkách skriniek, aby ste niečo našli. Žiadne vyťahovanie hrncov alebo spotrebičov z police spodnej skrinky, aby ste sa dostali k ostatným veciam za ňou. Otvoríte zásuvku a je to tam!

👍Variabilita a prístupnosť

👎Cena a mechanika výsuvu

MODRA-KUCHYNA-REALIZACIA (18)

Skrinka s výsuvným programom

Výsuvné programy sú modernou inováciou kuchyne vyrábanej na mieru. Posúvajú moderné kuchynské linky na nový level funkčnosti a efektivity. Umožňujúcu skvelú prístupnosť a maximálne pohodlie pri práci v kuchyni.

👍Presná konfigurácia úložných priestorov podla vašich potrieb

👎Cena a mechanika výsuvov

Zavolajte nám!