KUCHYNE NA MIERU V TVARE U

KUCHYNE NA MIERU BRATISLAVA RACA HNEDA BETON MED SKLO (7)
BIELE KUCHYNE NABYTOK BRATISLAVA NAMIERU DREVO EGGER HICKORY (20)
ČIERNOBIELA_KUCHYNA_NA_MIERU_BRATISLAVA (8)
BIELA KUCHYŇA S DREVOM

Čo znamená tvar do U

Kuchyne na mieru v tvare U sa skladajú z rôznych kuchynských liniek umiestnených na troch priľahlých stenách. Rozmiestnenie varných elementov a správna ergonómia kuchynskej linky sú pre kuchyne do U kľúčové. Výroba na mieru je skvelá príležitosť ako sa stať jedinečným a využiť priestor na maximum. Rovnako vám zabezpečí kvalitnú montáž a trvácnosť použitých materiálov.

Kuchynská linka do U je jedinečná integrácia priestoru kuchyne s obývačkou a maximálna voľnosť pri varení. Výroba na mieru zabezpečí 100% ergonómiu, trvácnosť a funkčnosť každého centimetra. Originálne realizácie našich spokojných zákazníkov kuchynských liniek v tvare U nájdete na našom výrobnom BLOGU>>.

Výhody kuchyne do U

  • Dizajn kuchyne do U podporuje menšiu premávku
  • Viac pracovnej plochy
  • Pomáha kuchyni stať sa spoločenskejším miestom
  • Robí každodenné kuchynské práce efektívnejšie a menej časovo náročné

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Garantujeme vám jedinečnosť, kvalitu a férový prístup

Každý projekt je originál

Nie sme fanúšikovia COPY+PASTE dizajnu a vždy chceme tvoriť originál. Naše kuchyne na mieru vždy na odzrkadľujú vaše predstavy a potreby. Zásadne si vyberáme projekty vystúpia z davu a sú pre nás výzvou.

Cena kuchyne na mieru v tvare U

Keďže pracujeme s extrémne širokým počtom kvalitných materiálov, najmodernejších povrchových úprav a skrinkových programov, akýkoľvek fixný cenník kuchyne na mieru je podľa nás nepresný a zavádzajúci. Cena kuchyne na mieru sa určuje až po prvom predbežnom návrhu a kompletnom nacenení materiálov, kovaní a výsuvných programov. Pošlite nám svoj projekt na info@kuchynevalent.sk a my sa na neho radi pozrieme.

Kuchyne na mieru podľa tvaru Kuchyne na mieru podľa farby Kuchyne na mieru podľa materiálu Kuchyne na mieru podľa štýlu

Trvácnosť a kvalita výroby

Kuchyňa je najviac používané miesto vo vašom domove. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový. Rovnako pri realizácií, pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu ako Drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER ci KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, drezy BLANCO úložné sústavy KESSEBOHMER či prelomový tvrdený kameň TECHNISTONE.

Elementy pre moderné kuchyne v tvare U

Pripravili sme pre vás výber značiek našich obľúbených elementov pre jednotlivé časti modernej kuchyne na mieru. Vyberte si priamo z realizácii a dajte nám vedieť čo vás zaujalo.

REALIZÁCIE KUCHYNE NA MIERU V TVARE U

Nechajte sa inšpirovať našim výrobným blogom

PROCES DODANIA🚚 A TERMIN REALIZÁCIE📅

Ako postupujeme pri výrobe na mieru

  • Prvý kontakt & podklady
  • Stretnutie & konzultácia
  • Cena & návrh
  • Realizácia & montáž

V prípade že sme vás zaujali neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoje podklady či inšpirácie priamo na info@kuchynevalent.sk a my si všetko pozorne prečítame👴. Potom sa vám ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. 

Obom nám uľahčíte prácu ak nám do prvého emailu💌 zahrniete vaše požiadavky, inšpirácie a očakávania. Ak neviete kde začať, skúste sa inšpirovať na našom premakanom blogu alebo pintereste📌.

V prípade že si prajete iba cenovú ponuku a projekt máte už prípravný, nebojte sa nám dopredu dať vedieť. Keďže sme špecializovaní na komplexné a atypické realizácie, často riešime projekty od iných architektov a dizajnérov.

Po prvom kontakte a spracovaní vašich údajov nasleduje konzultácia priamo u nás v štúdiu. Tu si preberieme celý projekt od hlavy až po päty🔎, dohodneme sa na koncepte návrhu, použitých materiálov, dodacích lehotách a celkovom spôsobe dodania.

Kuchyňa a nábytok na mieru by nemali byť unáhleným, jednorazovým rozhodnutím, ale nápadom zapadajúcim do konceptu interiéru a vašej predstavy o bývaní. Konzultácie a dobré rady sú samozrejme zadarmo, s kávou ☕ v cene konzultácie.😊

Po utrasení celkového konceptu a nastavení očakávaní, prichádza návrh a nacenenie. Výroba atypického nábytku na mieru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje presné zameranie, detailný návrh projektu a bezchybnú realizáciu. 

Cenovú ponuku  radi zadarmo. Kompletný návrh a projekt vám zašleme po akceptovaní objednávky na návrh.

Po schválení cenovej ponuky a návrhu nasleduje odborné zameranie priestoru u vás doma a finalizácia projektu.

 

 

Po schválení ceny a odbornom zameraní📏 u klienta nastáva výroba a nasleduje montáž🛠️ a odovzdanie projektu.

Výroba, montáž a finalizácia trvajú približne 6-10 týždňov od zaplatenia zálohy (60% z celkovej ceny projektu). Bližšiu špecifikáciu dátumu dodania vám radi určíme počas prípravnej fázy projetku.

NA ČO MYSLIEŤ PRI NÁVRHU

V čom kuchyne v tvare U excelujú

V čom kuchyne v tvare U vynikajú

Kuchyňa v tvare U je jedným z najbežnejších usporiadaní, pretože ponúka dostatok úložného priestoru a dobre vyzerá. Tento typ kuchyne sa často používa vo väčších domoch s dostatočným priestorom pre veľký ostrov a pracovné dosky. Ak však nemáte veľa miesta, môžete zvážiť návrh menšej verzie tohto rozloženia.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako vytvoriť kuchyňu v tvare písmena U. Na oddelenie priestoru na varenie od priestoru na jedenie môžete použiť polostrov alebo ostrov. Alebo môžete pridať ďalšiu stenu a rozdeliť kuchyňu na dve miestnosti. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, na našom Blogu nájdete realizácie kuchyň v tvare U tak ako sme realizovali u nás.

Tvar do U je maximum pracovného priestoru

Kuchyne v tvare U majú efektívny trojstranný dizajn, ktorý maximalizuje úložné možnosti so všetkým, čo máte na dosah ruky. Ak je málo miesta, tieto rozloženia v tvare podkovy ponúkajú dostatok priestoru na pracovnej doske, skrinky a zásuvky nad a pod sebou pre ultra efektívny vzhľad.

Kuchyne v tvare U sa tiež nemusia obmedzovať na tri steny a nápady na usporiadanie kuchyne je možné prispôsobiť, ak je na jednom konci radu jednotiek miesto pre ostrovček alebo raňajkový bar. Či už máte otvorenú dispozíciu alebo samostatnú miestnosť, kuchyne v tvare U fungujú dobre v každej veľkosti a štýle miestnosti.

Kuchyňa v tvare U znamená spločnosť a socializáciu

Jednou z hlavných výhod kuchyne v tvare U je, že dvaja alebo viacerí kuchári môžu pracovať súčasne. Ak je pre vás varenie zábava, alebo jednoducho máte veľkú rodinu, ktorú treba nakŕmiť, usporiadanie kuchyne do U prispieva k menšiemu toku premávky, čo pomáha zabrániť ľuďom, aby vám pri varení zavadzali a liezli na nervy.

AKÉ VÝHODY VÁM PONÚKA KUCHYŇA DO U VYROBENÁ NA MIERU

Prečo si kuchynské linky do U chcete nechať vyrobiť na mieru

Vyššia kvalita výroby a montáže

Správne postavené a nainštalované kuchynské linky a skrinky vyrobené na mieru vydržia dlhšie ako sektorové polotovary, a to najmä vďaka spôsobu ich výroby. Pri realizácií, pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu ako Drevená dyha, lakované materiály, dekory EGGER ci KRONOSPAN, kovania BLUM, technika HETTICH, drezy BLANCO úložné sústavy KESSEBOHMER či prelomový tvrdený kameň TECHNISTONE. Sektorové polotovary sa vyrábajú vo veľkom na montážnych linkách, zatiaľ čo skrinky na mieru sa vyrábajú na lokálne na špecializovaných strojoch priamo pre vás, jedna po druhej pod dohľadom skúseného stolára.

Bezchybná ergonómia

Či už je vaša kuchyňa do U veľká alebo malá, šikovné plánovanie zaistí dokonale praktický pracovný trojuholník. To znamená, že váš sporák/rúra, drez a chladnička budú umiestnené v trojuholníkovom usporiadaní pre jednoduchšie fungovanie a ergonómiu.

Otvorenie priestoru

Otvorené bývanie je charakteristickým znakom moderných domácností a kuchyňa v tvare U je ideálna, ak máte otvorenú dispozíciu alebo navrhujete otvorený priestor pre ďalšiu prestavbu. Kedze kuchyna v do U nahrádza jedálenský priestor a prirodzene otvára priestor. Je to ideálne riešenie pre multifukčné spojenie kuchyne a obyvačky.

Získajte viac úložného priestoru

Priestory a kuchynské linky existujú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. To znamená, že tam kam sa nezmestia sektorové polotovary, vám zostanú prázdne miesta. Výhodou skriniek na mieru je, že ich vieme vyrobiť v akomkoľvek rozmere a veľkosti. Extra vysoké skrinky alebo šikovné malé skrinky pre funkčné priestory zabraňujú plytvaniu. A vy tak z priestoru vyťažíte maximum.

Facebook
Instagram
Call Now ButtonZavolajte nám!