VYVÁŽENÁ TYRKYSOVÁ KUCHYŇA A KOMPLETNÁ REALIZÁCIA NÁBYTKU DO BYTU MODERNÉ KUCHYNE, FAREBNÉ KUCHYNE
13
mar

Vyvážená tyrkysová kuchyňa a kompletná realizácia nábytku do bytu

PATRESMichal Valent, 12. jan 2022

Vyvážená tyrkysová kuchyňa a kompletná realizácia nábytku do bytu

Tyrkysová kuchyňa v tvare U bol výsledok spoločného úsilia s externým architektom. Od začiatku sme boli nadšení originalitou tejto kuchyne a veríme, že sa to prenieslo do kvality výroby nábytku.✏️⚒️📸

Elegatné farebné riešenie: Tyrkysové dvierka v kombinácii s bielou.

Tento projekt tyrkysovej kuchyne do U bol výsledkom spoločného úsilia realizácie návrhu od externého architekta. Od prvej minúty sme boli originalitou tyrkysovej kuchyne nadšení a veríme, že sa naše nadšenie prenieslo aj do kvality výroby a montáže nášho nábytku.

Tyrkysová kuchyňa v pastelových farbách

V prípade tejto tyrkysovej kuchyne v tvare U sme ako kontrastný prvok zvolili práve drevenú kuchynskú linku. Kvôli cene a jednoduchému udržiavaniu sme zvolili pracovnú dosku kuchynskej linky v dekore dub Hickory. Rovnako nám to umožnilo pocitovo prepojiť kuchyňu a obývačku.

Farebnosť a drevená pracovná doska Hickory

Pastelová tyrkysová dokonale kontrastuje s odtieňom pracovnej dosky i ostatnou bielou použitou na skrinkách a úložných priestoroch. Zástena vo vidieckom štýle v bielej farbe jemne rozbíja hladkosť línií, no zároveň nenarúša moderný koncept realizácie. Kuchyňu do U dotvára jedálenský pult, ktorý sa dá variabilne využiť aj ako pomocná pracovná doska, čo celý priestor opticky zjednocuje.

TV ZOZSTAVA Z LAMIEL A FAREBNE DVIERKA
Páči sa vám táto realizácia tyrkysovej kuchyne?

Ozvite sa nám ešte dnes!

Pošlite nám svoj projekt, napíšte na WhatsApp alebo rovno zavolajte. Akúkoľvek vstupnú konzultáciu, kávu či dobrú radu mate u nás zadarmo 💪🔥☕️

Spotrebiče a stoličky k tyrkysovým dvierkam a bielym korpusom

V prípade stoličiek a doplnkov sme zvolili sivé stoličky v minimalistickom štýle a čierne kontrastujúce doplnky a spotrebiče. Občasná čierna v kuchyni príjemne kontrastuje s bielou a tyrkysovou a dotvára zemitý pocit z pracovnej dosky v dekore. Šedé stoličky a jedálenský stôl namiesto barového pultu poskytujú dlhodobé a pohodlné sedenie.

DOPLNKY A SEDENIE K TYRKYSOVEJ KUCHYNI

Šedé stoličky a čierne spotrebiče v kuchyni

Farebná kuchyňa s obývačkou • Spojenie tyrkysovej, bielej a dekoru

Kuchynský priestor bol takmer celý spojený s obývačkou. Aby sme jednotlivé miestnosti od seba oddelili, vytvorili sme elegantnú stenu z drevených lamel v prírodnom odtieni. Vznikol tak zdanlivý pocit súkromia dvoch uzavretých miestností, ktoré však zostali aj naďalej koncepčne prepojené. Viacúčelovosť prvkov a šetrenie priestoru sa ukázalo aj pri lamelách. Vznikla tak jedinečná obývacia stena na mieru, dokonale zladená s tyrkysovou a bielou farbou v kuchyni.   

Vstavaná skriňa • Spálňa

Nábytok do najpokojnejšej miestnosti – spálne sme volili v zemitých farbách. Na línie jednoduchá vstavaná skriňa v drevodekore Hickory v kombinácii so šedohnedým lakom pôsobí moderne, no upokojujúco. Oživujú ju úchytky a TV zástena v prírodnom tóne, ktorá predstavuje aj kľúčový prvok nábytku na mieru. Celé prevedenie podčiarkuje jednoliaty a lineárny ráz rekonštrukcie v modernom duchu.

Veľmi radi sa pozrieme aj na váš projekt! Pošlite nám ho ešte dnes na info@kuchynevalent.sk alebo nám zavolajte na +421 948 717 188.

 

VYVÁŽENÁ TYRKYSOVÁ KUCHYŇA A KOMPLETNÁ REALIZÁCIA NÁBYTKU DO BYTU MODERNÉ KUCHYNE, FAREBNÉ KUCHYNE